כרטיס אשראי בינלאומי חסום בחו"ל - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • איתי

  נשלח ע"יאיתי 11:29, 30 במאי 2014

  בחוה"מ פסח יצאתי לחופשה באיטליה. לקחתי עמי כרטיס אשראי בינלאומי של חברת ישרכרט, דרך הבנק, לרכישות שאעשה מחוץ לשימוש בכסף מזומן שלקחתי איתי. במהלך השהות באיטליה, ביקשתי לשלם באמצעות הכרטיס במספר מקומות ונמסר לי כי הכרטיס חסום ולא ניתן להשתמש בו. גם ניסיונות להוציא כסף ממכשירי הבנק עלו בתוהו. לאור זאת, צמצתי את הרכישות שלי בחופשה, דבר שהעיב על ההנאה המיוחלת. בפנייה לסניף הבנק, נטען כי הפקידה לא ביצעה את הפעולות הדרושות לשם הפעלת הכרטיס. אני מבקש לקבל את הצעותיכם למה הוא פיצוי הולם? לדעת הבנק, מספיק שאקבל פטור מתשלום על אחזקת הכרטיס למשך שנתיים. אודה עד מאד למשיבים.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  15:46, 5 ביוני 2014

  איתי שלום,
  במידה והבנק התרשל וכתוצאה מכך נטען בפניך כי הכרטיס חסום הרי קיימת בפיך טענה לכאורית בדבר לשון הרע המזכה בפיצוי של עד 50,000 ש"ח.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.