הרשמה לקורס נדל"ן ופיננסים עפ"י פרסומת ברדיו - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 12:24, 27 באפריל 2015

  לאחר ששמעתי פירסומת ברדיו על קורס לניהול השקעות ואשר מי שמיתקשר למס" טל" שניתן בתוך כדי התוכנית יקבל את הקורס בחינם, ואכן היתקשרתי וחזר אלי נציג שלקח מימני פרטים וגם מס" כרטיס אשראי ואפילו חייב אותי ב1שקל ורשם אותי לקורסי נדל"ן וניהול תיק השקעות. ביקשתי שישלחו לי במייל את פירטי העיסקה שאוכל לקרוא ואח"כ אחתום ואשיב להם אם אני מסכים. התלבטתי ולא חתמתי בנתיים קבעו לי פגישה בת שעה להיכרות והדרכה עם המערכת בחינם, הלכתי לפגישה והיתאכזבתי. בנתיים כעבור חודש גיליתי שמורידים לי מכרטיס האשראי כ-20,000ש"ח בתשלומים וגמרו לי על המיסגרת. נסעתי למישרדים שלהם ברחובות ודיברתי עם אחראי שם, הובהר לי שלא ניתן לבטל את החיוב וגם אם מופיע בהסכם הלא חתום שמיפעת מעבר מגורים או מחלה ניתן לבטל הוא לא הסכים והיה מוכן רק לדחות את התחלת הקורסים עד שנתיים וכן לגבות כ-10,000ש"ח דרך הוראת קבע וליפתוח לי בקצת את המיסגרת. האם חוקי כל המהלך הזה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  16:35, 27 באפריל 2015

  חיים שלום,
  מדובר בעסקה במסמך חסר מאחר ואין חתימה.
  לכן, ניתן לפנות לחב' האשראי ולבקש שיבטלו העסקה שפרטיה לא הובאו בפניך ומעולם לא הסכמת לשלם הסך הנ"ל.
  בהצלחה,
  עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.