שינוי עמדת בנק לאחר שנים של עבודה - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • אילן

  נשלח ע"יאילן 21:55, 1 באוגוסט 2015

  שלום רב הנני עצמאי בעל עסק הסולק כרטיסי חיוב של לקוחות . בכל יום בבוקר מבוצע העברה של כל הכסף כאשר בפועל בבנק רואים אותו עם הערך של אותו בוקר בלילה של המחרת בעיבוד נתונים לילי בשפת הבנק . אני בכל בוקר יודע כמה צריך לעבור לבנק ואף הבנק מקבל פקס העברה המאושר ע"י החברה הסולקת / מעבירה את הכסף . ז"א בבוקר שאני מושך כסף הבנק עדיין לא רואה את העברה בפועל ונותן לי מן אשראי וירטואלי מאחר ואני לא מנצל אותו באמת על פי האמור לעיל , השבוע הבנק "חטף סיבוב" וטוען כי זה סיכון בשבילו כאשר הוא אינו רואה עדיין את הכסף וכי את פקס האישור כל ילד יכול לשלוח לבנק כל זאת בהוראת מנהלת הבנק לאחר שאני ביקשתי הגדלת מסגרת והיא עקרונית אושרה !! "התעוררו בבנק" לאחר שנים של נוהג עבודה ואי חריגה , החלטה שכזו יכולה להפיל לי את העסק אבקש עיצה ואפשרויות אל מול מוסד "שמחזיק את החוק " והחלטותיו לעצמו תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  09:48, 2 באוגוסט 2015

  אילן שלום,
  נקודת המוצא, שתמיד ניתן להעביר את פעילות העסק לבנק אחר ולזכות לתנאים טובים יותר.
  במידה וכתוצאה מהתנהלות הבנק, שלא משקפת את הנוהג שהיה קיים עד כה, נגרמו נזקים אזי ניתן לתבוע את הבנק בגינם.
  בהצלחה,
  עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

  תגובה
 • 15:52, 5 באוגוסט 2015

  ייתכן וסדר הדברים השתנה בשל חילופי מנהל או ביקורת שהסניף או החשבון עברו. על כל פנים, על פי דבריך ישנה מסגרת מאושרת ולא ברור מדוע לא לנצל אותה לאותו יום 'וירטואלי'. ככל והבנק אישר לא ברור מדוע מתנגד להעמדת המסגרת כיום.
  ללא קשר, ייתכן וכדאי לך לשקול לעבור לשיטת מימון חלופית ולא 'להתעסק' כל יום עם ניכיון כרטיסי האשראי אלא מימון לטווח מעט ארוך יותר.
  כפי שציין חברי על פניו עולה כי יש עילת תביעה כנגד הסניף. מה המשמעות 'כל ילד יכול לשלוח'??? ואם ילד שלח? הזיכוי בגיו הנכיון מועבר לחשבונך! מה החשש שלהם? לא ברור בכלל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.