התחלה חדשה אחרי חובות שכוסו - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • יוני

  נשלח ע"ייוני 19:37, 13 בינואר 2016

  שלום בימים אלה חבר טוב מלווה לי כסף לסגור חובות משפחה שרדפו אותי במשך 10 שנים הגעתי להסדר עם הנושים , שילמתי אני בן 30 אני רוצה לפתוח דף חדש , להתחיל חיים חדשים , בקרוב אלך לפתוח חשבון בהק ולעבוד קשה, השאלה שלי האם אני יוכל לקבל זכויות כמו כולם בבנק ברגע שיראו משכורת מסודר כמה חודשים טובים , האם יתנו לי להוציא אשראי בנקאי/חוץ בנקאי , האם הכתם הזה לכל החיים? האם יתייחסו אליי באופן שונה בבנק ?האם יתנו לי לפתוח חשבון? אני לא רוצה בנק הדואר אלה בנקאות רגילה , בבנק ישראל בדקתי אני מוגבל הוצאה לפועל עד חודש פברואר מבחינת הבנק , אשמח לתשובה .

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  09:57, 18 בינואר 2016

  יוני שלום, לכל אחד מאתנו קיים דירוג אשראי בבנקים על פיו הבנק מכלכל את צעדיו ומחליט האם לפתוח חשבון וליתן אשראי. לדעתי אתה תמצא את עצמך בבעיה לפתוח חשבון אבל אני מציע להתחיל לעבוד ולאחר שלושה חודשי עבודה ללכת לכל אחד מהבנקים ולנסות לפתוח חשבון. בהצלחה, עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.