אי הודעה על חשבון פעיל בבנק - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • דנה

נשלח ע"ידנה 16:26, 9 בפברואר 2016

שלום רב, לפני כחודשיים בערך גיליתי להפתעתי במקרה כי יש לי חשבון בבנק הפועלים בו יש סכום כסף בסך 1100 ש"ח. בבירור שערכתי עם הבנק החשבון נפתח לפני כ29 שנים כנראה על ידי סבי וסבתי. בכל השנים הללו לא קיבלתי שום דיוור על כך על אף שהחשבון על שמי והכתובת המופיעה בכל השנים האלו עד היום היא אותה הכתובת. קיבלתי היום מכתב תשובה מהבנק כי זו תכנית חיסכון שנפרעה והופקדה מס' פעמים ולפני כ10 שנים הכסף הוצא לפיקדון שקלי חודשי! כל זה ללא ידיעתי! לטענתם פותח החשבון בזמנו ביקש לשמור בסניף את דברי הדואר.... לפנים משורת הדין הבנק מוכן לשלם לי הפרש בסך 500 ש"ח. האם יש לי עילה לתביעה?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

גולן גדליה,מנהל הפורום

18:10, 18 בפברואר 2016

דנה שלום,
    הבנק פעל באופן רשלני ולכן יש לבדוק אילו נזקים נגרמו לך כתוצאה מרשלנותו של הבנק.
    בהתאם לנזק שנגרם ניתן להגיש כתב תביעה.
    אשמח לעזור,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טול': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.