האם פעולות הבנק חוקיות? - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • גד

נשלח ע"יגד 17:05, 25 בפברואר 2016

הרקע: העבירו לי לחשבון סכום כסף גדול (150 אלפי שח) אך טעו בשם שלי ורשמו את ההפקדה לפרטי החשבון שלי אך עם שם אחר. הבנק שלי זיכה את חשבוני בסכום, אלא שאחר כך משך מחשבוני את הסכום שהופקד (בגין שהשם היה טעות). השאלות: 1) האם הבנק רשאי לחייב אותי בעמלה בגין פעולת ההפקדה וההחזרה של הכסף? (חוייבתי בגין כך בעמלה של כמעט 20 ש"ח). 2) האם הבנק רשאי לאחר שהפקיד לחשבוני סכום כסף למשוך אותו (מס' ימים לאחר מכן) בחזרה? לי זה נראה לא חוקי ושצרייך היה לשאול אותי לפני שמושכים מהחשבון סכום שכבר הופקד בו (גם אם בטעות) האם אני צודק?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

גולן גדליה,מנהל הפורום

08:46, 29 בפברואר 2016

גד שלום,
    הבנק פעל נכון מאחר ועליו להימנע מסיכונים ולצמצם נזקים.
    בנוגע לעמלה צריך לבדוק את מסלול העמלות שלך בבנק וניתן גם לדבר עם פקיד הבנק האחראי למתן הנחה/ הטבה.
    בהצלחה,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    https://www.youtube.com/watch?v=rz3ENT-shyw

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.