בנק לא מכבד הפקדות בגלל הערה המכילה שם של מי שלא רשום על החשבון - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • א

  נשלח ע"יא 13:53, 29 בספטמבר 2016

  הבעיה: בגלל מצבו של אדם חולה נפש, הביטוח הלאומי הורה לבן משפחתו של החולה (אשר עוזר לו בכל) כי החשבון אליו תופקד קצבת החולה יפתח על שם בן משפחתו של החולה בלבד. ואליו תועבר הקצבה. אלא שכעת קרן פנסיה של החולה רוצה להפקיד כספים לאותו החשבון, אך היא מתעקשת להוסיף בהפקדות הערה שההפקדות הינן לטובת החולה (ששמו אינו רשום בחשבון) ולכן ההפקדות הנל חוזרות והבנק לא מקבל אותם. שאלתי היא: מה האפשרויות הקיימות לבנק בחוק על מנת לפתור הבעיה? הבנק בלתי מקצועי ואינו מציע פתרון הולם.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד ונוטריון גולן גדליה,מנהל הפורום

  14:11, 6 באוקטובר 2016

  שלום רב, ככל הנראה קרוב המשפחה משמש כאפוטרופא על הרכוש של החסוי שהינו חולה נפש. לפיכך, על קרוב המשפחה לנות בכתב לבנק ולעדכן שעפ"י צו מונה כאפוטרופא ולכן יש לקבל מלוא החיובים המועברים לחשבון ע"ש החסוי/ חולה הנפש. אשמח לעזור, עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום בטל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.