לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נעמי בוסי

הצעת הלוואה מהבנק ללא פנייתנו

שלום, אימי בת ה 72 סועדת את אבי, עוברים עליה ועלינו ימים לא קלים עם אבא. ביליתי עם הוריי הרבה זמן עד שהגיע עובד זר והייתי נוכחת כשקיבלו לא מעט שיחות טלפון ובהן הציעו להם לקנות דברים והלוואות. אני כמובן לקחתי את הנייד וכעסתי על הנציגות שפנו אליהם. והנה יום אחד ביולי אימי שולחת אליי הקלטה ושואלת מה דעתי, אולי אני רוצה...אני מאזינה להודעה ואני שומעת שנציג מבנק לאומי שואל את אימי מאין הכסף שנכנס לחשבונה כ 200000 שח, אימי ענתה לו שזה ממכירת דירה של הוריה ז"ל באותה נשימה הנציג ה"נחמד" אמר לאימי כי היא זכאית להלוואה בסכום של עד 92000 שח בריבית 7% כולל פריים. אני שבורחת מהלוואות כמו מאש כעסתי מאוד. נכון שאימי סירבה אבל אמרה שתשאל את ילדיה ופנתה אליי אולי אני רוצה, כאילו זו מתנה. הבנק צריך לדאוג לאינטרסים של הלקוח ולא לשלו, הוא מציע הלוואה למי שנכנס כסף ויש ביטחון לכך שיחזיר. כל כך כעסתי ופניתי לבנק, הם חזרו אליי מיד בשיחת טלפון, הבינו את כעסי, ביקשתי שלא יתקשרו אל אימי בנוגע להלוואות, הם מצידם הבינו ואמרו שזה לא צריך לקרות. אבל לאחר כ3 שבועות אימי קיבלה מכתב מבנק לאומי ובו אמרו כי הם דוחים את טענתי שהם מציעים הלוואה לאנשים מבוגרים. תגובתם הכעיסה מאוד והחלטתי לתבוע אותם, הם לא ידעו כי בידי הקלטה. אשמח לדעתכם האם יש לי עילה לתביעה?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות בנקים