ארוס נכנס לכלא בתאילנד על סחר בסמים - פורום עבירות סמים

שאלה חדשה
 • ג

  נשלח ע"יג 15:35, 17 ביולי 2014

  שלום לכל המען. שמי ג אני חייה בתאילנד כבר שנה וחצי ומאורסת לבחור גרמני. לפני שלושה שבועות הוא נכנס לכלא, ומואשם בסחר בסמים. על פי החוק הוא אשם אך הוא לא סוחר סמים, מכוון שבחור אחר(חבר!) נתפס בעצמו על סחר בסמים וכמו בסרטים הוא הפיל את הארוס שלי ועוד כמה אנשים כי הוא חשב שזה יפחית לו מהעונש. אני יודעת שהחוקים בארץ ובתאילנד שונים. זה ברור לי. הוא בכלא כבר שלושה שבועות, יש לו עורך דין ששכרתי לו,הבנתי שהמשפט שלו יהיה בערך בעוד 60 ימים, הוא עלול לקבל עונש של עשר שנים. הגעתי היום למצב שאני לא סומכת פה על אף אחד, אני לבד בארץ זרה, עד עכשיו סמכתי על העורך דין שלי וזה מה שנתן לי תקווה..היום אני כבר לא יכולה לסמוך גם עליו, ולא נשאר לי כלום. אין לי למי לפנות אני לא מכירה את המערכת המשפטית, כל מה שרציתי בתור התחלה זה לשחרר אותו בערבות, מכיוון שזהו הסיכוי היחיד שלו להינצל,אם הוא ישוחרר בערבות הוא יוכל לעזור לי לעזור לו, ואם לא אין לו פשוט שום סיכוי. עד עכשיו "הובטח" לי שהוא ישוחרר בערבות, ועברו עבר שלושה שבועות וגם לא נראה שזה הולך לקרות.אני בלחץ אטומי,בפאניקה, נראה שהכל מונח על הכתפיים שלי, כל ההחלטות לצערי בידיי, אין לי למי לפנות פה ואני לא יודעת מה לעשות. אני יודעת שאתם בטח מייעצים למערכת המשפטית בארץ,אבל אני ממש מתחננת לעזרה, כל עזרה תבורך, אם לא הוא ישאר שם עשר שנים..אנא מכם עזרו לי.. אל תפנו לי גב.. בתודה מראש ג

  השב
 • 11:45, 21 ביולי 2014

  לצערי אין ביכולתי לעזור לך שכן החוקים בתיאלנד שונים מאוד מהחוקים בארץ כמו גם הענישה.
  חזקי ואימצי ושיהיה בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה ליפשיץ

מנהל הפורום: עו"ד משה ליפשיץ

בעל תואר במשפטים, תואר בקרימינולוגיה ותואר במדעי החברה. בנוסף, השתלם בקורסים בתחום ארגוני פשיעה, חקי
למידע נוסף

077-2303931 חיוג
הודעה

האיסור בשימוש בסמים מעוגן בפקודת הסמים המסוכנים כאשר זו מפרטת את סוגי העבירות והכי חשוב את סוגי הסמים אשר השימוש בהם בכמות שאינה מותרת, יוצרת את יסודות העבירה המנויה בפקודה וביניהם החזקה לשימוש עצמי, החזקה שלא לשימוש עצמי, יבוא יצוא, סחר וכיו"ב.
לאחרונה אושרו "סמי הפיצוציות" כסמים אסורים לשימוש ואלה הוספו לפקודה ומשכך שימוש בסמים מסוג זה עלול להוביל פלוני אל בין כתלי בית המשפט הנכבד כשכתב אישום עומד ותלוי כנגדו בעבירות סמים. 
העונש בצד ביצוע עבירות סמים הינו בהתאם לקביעת המחוקק אלא שבכל מקרה ענישה היא לעולם אינדיבידואלית הלוקחת בחשבון פרמטרים אישיים, שיקומיים, עתידיים וכיו"ב. 
הרשעה בביצוע עבירות סמים תוביל בד"כ לבעיות בגיוס, שלילת רישיון נהיגה, חילוט חפצים שנתפסים וכיו"ב
זוהי רק תמצית של עולם ומלואו שכן עולם הסמים רחב כשם הסמים המפורטים בו.