לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
חמודי

כתב אישום בעבירות סמים

נתפס אצלי 5 שתלי קנאביס והוגש נגדי כתב אישום על החזקת סמים לשימוש עצמי מתנהל משפט נגדי כבר שנה וחודשיים שלחו אותי אחרי 3 חודשים מעצר בית ואחרי זה מעצר חלקי ועכשיו אני חופשי בלי הגבלות מאחר ועשיתי טיפול בבית חוסן 9 חודשים עם בדיקות שתן ניקיות בסוף נמאס לי והפסקתי ללכת לחוסן זה משגיע אותי נפגעתי ריסקו לי את הדימוי העצמי ורסקו לי את החיים שלי נמאס לי אני מרגיש שרצחתי מישהו זאת עבירה ראשונה שלי בחיים לא הייתי במשטרה ובחיים לא היה לי תיקים מלבד התיק הזה שמתנהל אני בעל תואר ראשון במשפטים ועשיתי הסבה מקצועית בווינגיט מורה לחינוך גופני ועובד כרגע בחדר כושר בתפקיד מנהל ובבוקר עושה התנסות אצל עורך דין סטאג׳ ועכשיו אני צריך להיפגש עם קצינת מבחן בקשר לדון בסוגיית הרשעה או בלי הרשעה ושתתן המלצה אבל תמיד אני נופל עם קציני מבחן חרות רעים ומנסים לדפוק אותי ומכריחים אותי לבוא חמישים פעם בשבוע ולתת בדיקות כאילו רוצים להתחתן איתך ולבדוק ולנתיח אותך אני משתגיע אני לא יודע איך להתפטר מזה אני עוד מעט מקבל התקף לב מהמשפט אני לא יכול לחיות ולנשום עושים לי את המוות אני לא יודע מה לעשות לא יודע מה יקרה לי ולא יכבאת לי שיהיה לי רישום אבל שחררו את רבי כבר ואני דואג מאוד ולא רוצה לעשות עבודות שירות

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום עבירות סמים