אזרחות ספרדית - פורום אזרחות ספרדית ופורטוגלית

שאלה חדשה
 • אלירן

  נשלח ע"יאלירן 06:58, 4 בספטמבר 2014

  בוקר טוב , יש לי שאלה בנושא של אזרחות הספרדית. המשפחה שלי עלתה ממרוקו חלק קזבלנקה וחלק אושדה בנוסף לכך, יש לי מסמך מהרב הראשי בעיר שהמשפחה שלי הייתה מתגוררת ושמכיר את המשפחה שלי ורשום שאנחנו אכן משפחה לצאצאי מגורשי ספרד. אבי מדבר שותף ספרדית, אני מדבר ספרדית בסיסית.( hablo espanol basico y padre habla prefecto espanol( בנוסף השמות משפחה שלנו מופיעים ברשימות, וגם מצוין מהמסמך מהרבנות כגון:טולדנו, חזיזה/עזיזה אזולאי וגם כהן. יש לי מסמכים בצרפתית שמתעדים את השמות המשפחה של עזיזה/חזיזה וגם אזולאי שאלו מסמכים ממרוקו של אושדה שהיו גרים שם. רציתי לדעת מה הסיכוי של המשפחה שלי לקבל אזרחות ספרדית. תודה אלירן.

  השב
 • 14:41, 4 בספטמבר 2014

  כרגע ניתן לעשות רק הערכה ראשונית. זאת מכיוון שהתקנות טרם פורסמו. ניתן לבחון את האסמכתאות הקיימות ולהמליץ על אילו אסמכתאות נוספות כדאי לאסוף.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אדם ידיד

מנהל הפורום: עו"ד אדם ידיד

עו"ד אדם ידיד עוסק בהסדרת מעמד אישי בספרד ובפורטוגל. במסגרת זו מייצג עו"ד ידיד בהוכחת קשר למגורשי ספ
למידע נוסף

053-9374940 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מבקשים לקבל אזרחות ספרדית על בסיס היותם נצר למגורשי ספרד, דבר אשר יאפשר להם ליהנות מכל מגוון האפשרויות אשר מוקנות לכל אזרח ספרדי ברחבי האיחוד האירופי, כגון חופש התעסוקה, כולל עבור חברות ישראליות או בינ"ל, הקמת עסק ללא הגבלה או היכולת לנסוע כתייר לארה"ב במסגרת תכנית  Visa Waiver האמריקאית וכו'.
התנאים לקבלת האזרחות הספרדית  שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו, אזרחות הוריו או יכולתו להוכיח את היותו נצר למגורשי ספרד.
הפורום מיועד למתעניין בקבלת אזרחות של ספרד, ולכל הנדרש לתרגום מסמכים ואישורים נוטריונים / אפוסטיל.