עבירת מהירות ראשונה - פורום מהירות מופרזת

שאלה חדשה
 • רויטל

  נשלח ע"ירויטל 10:29, 11 בספטמבר 2014

  נתפסתי במהירות של 40 קמ"ש יותר מהמותר וזאת עבירה ראשונה שלי יש לי רישיון 7 שנים ואין לי נקודות אבל לפני 8 שנים עצר אותי שוטר על פניה באיזור אסור ונתן לי אזהרה של שנתיים על תנאי האם אני צריכה לדאוג לעו"ד ?

  השב
 • 12:36, 11 בספטמבר 2014

  רויטל שלום רב,
  משאלתך לא ברור לי האם קיבלת זימון לבית המשפט או שמא קיבלת דו״ח ברירת משפט עם קנס בסך 750 ש״ח ו-8 נקודות.
  בכל אופן, התנאי שהוטל עליך לפני 8 שנים היה תקף רק לשנתיים ועל כן הוא אינו רלוונטי עוד.
  בכל זימון לבית המשפט בכלל ובעבירות מהירות בפרט הייצוג על ידי עורך דין המתמחה בתחום התעבורה הוא בגדר של הכרח על מנת לקבל את העונשים המינימאלים ביותר, בעבירות ברירת משפט תוכלי לשלם את הדו״ח ולספוג את 8 הנקודות הנלוות לו, במידה ואת מעוניינת לגרום לביטול הנקודות גם אז יש צורך בייצוג משפטי הולם.
  למידע נוסף תוכלי להיכנס לאתרי בכתובת www.snb.co.il
  לייעוץ ספציפי בעניינך תוכלי ליצור עימי קשר בטלפון: 058-4455556.
  בברכה,
  עו״ד ירון בוכובזה.

  תגובה
פורום נהיגה במהירות מופרזת הינו הכרחי לציבור הנהגים אשר נתפסו נוהגים במהירות מופרזת וזאת לאור האכיפה והענישה המחמירה של בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, מטרת הפורום לתת מענה ראשוני לנהגים אשר קיבלו דוח מהירות ואף לתת מענה לנהגים אשר עומדים בפני שימוע של קצין משטר .
עבירת המהירות מתחלק ל-3 דרגות, הראשונה דוח 250 ₪ ללא נק', ובמהירות יותר גבוה 750 ₪ 8 נקודות, וכאשר נוסעים בדרך עירונית מעל ל-30 קמ"ש ובדרך בין עירונית מעל 40 קמ"ש, מקבלים זימון לבית המשפט לתעבורה 10 נק', וזאת בנוסף לזימון לקצין משטרה אשר רשאי לפסול את רישיון הנהיגה במידית לתקופה של 30 יום.
בתי המשפט כיום מחמירים עם הנהגים בענישה שיכולה להגיע לפסילה של מספר חודשים ובמהירויות גבוהות מאוד למאסר מאחורי סורג ובריח.
ייצוג מקצועי ע"י עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה יכול להביא לזיכוי בעבירות התעבורה ולהקלה משמעותית בענישה.