מהירות מופרזת בכביש עירוני - פורום מהירות מופרזת

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 17:00, 31 בינואר 2016

  מהירות מופרזת - נתפסתי ע"י מצלמת מהירות בכביש עירוני במהירות של 33 קמ"ש מעל המהירות המותרת. קיבלתי זימון למשפט. אין לי עבירות קודמות, ותק נהיגה מעל 20 שנה. אני רוצה לבקש עיסקת טיעון מה עלי לטעון על מנת לקבל עונש הכי נמוך? מה המינמום לו אני צפויה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גבי סעדון

  עו"ד גבי סעדון,מנהל הפורום

  00:04, 5 בפברואר 2016

  יעל שלום,
  הזמנה לדין מחייבת פסילה בפועל, פסילה על תנאי וקנס כספי ברוב המקרים.
  בכדי להימנע מעונש של פסילה בפועל ובדיקה של המצב הראייתי בתיק יש להיעזר בסניגור שזה תחום עיסוקו.
  במידה ואת מעוניינת לפעול לבדך הרי שעלייך להגיע לבית המשפט ביום הדיון ולנסות להגיע להסדר טיעון עם התובע\תובעת באולם הדיונים.
  להמשך ייעוץ והכוונה אשמח לסייע בטל' 050-6271148

  בברכה,
  עו"ד גבי סעדון

  תגובה
פורום נהיגה במהירות מופרזת הינו הכרחי לציבור הנהגים אשר נתפסו נוהגים במהירות מופרזת וזאת לאור האכיפה והענישה המחמירה של בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, מטרת הפורום לתת מענה ראשוני לנהגים אשר קיבלו דוח מהירות ואף לתת מענה לנהגים אשר עומדים בפני שימוע של קצין משטר .
עבירת המהירות מתחלק ל-3 דרגות, הראשונה דוח 250 ₪ ללא נק', ובמהירות יותר גבוה 750 ₪ 8 נקודות, וכאשר נוסעים בדרך עירונית מעל ל-30 קמ"ש ובדרך בין עירונית מעל 40 קמ"ש, מקבלים זימון לבית המשפט לתעבורה 10 נק', וזאת בנוסף לזימון לקצין משטרה אשר רשאי לפסול את רישיון הנהיגה במידית לתקופה של 30 יום.
בתי המשפט כיום מחמירים עם הנהגים בענישה שיכולה להגיע לפסילה של מספר חודשים ובמהירויות גבוהות מאוד למאסר מאחורי סורג ובריח.
ייצוג מקצועי ע"י עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה יכול להביא לזיכוי בעבירות התעבורה ולהקלה משמעותית בענישה.