מהירות מופרזת - פורום מהירות מופרזת

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 10:35, 7 ביולי 2014

  נתפסתי במהירות של 130 בכביש בין עירוני ושללו לי את הרישיון יש לי תאריך למשפט אין לי עבירות קודמות חוץ מאחת שהיתה על תנאי בגלל פניה אסורה האם כדאי לקחת עורך דין למשפט? האם זה שאין לי עבירות קודמות יבטלו לי את השלילה?

  השב
 • 10:56, 7 ביולי 2014

  שלום רב,
  ראשית חשוב שתדע שפסילה מנהלית המוטלת על ידי קצין משטרה ניתנת לביטול באמצעות בית המשפט ולכן יש באפשרותך לפנות באופן מידי לבית המשפט לצורך ביטול הפסילה.
  בכדי שאוכל לתת לך ייעוץ מדויק יותר אצטרך לדעת פרטים נוספים עליך ועל העבירה. לצורך כך תוכל לפנות אליי בטלפון 058-4455556.
  באופן עקרוני, בעבירות מסוג זה דורשת התביעה המשטרתית פסילה בפועל וייצוג של עורך דין המתמחה בתחום דיני התעבורה יועיל מאוד במניעת פסילה בעבירה זו.
  מידע נוסף אודות עבירת המהירות תוכל לקרוא באתר האינטרנט של משרדי בכתובת www.snb.co.il

  תגובה
פורום נהיגה במהירות מופרזת הינו הכרחי לציבור הנהגים אשר נתפסו נוהגים במהירות מופרזת וזאת לאור האכיפה והענישה המחמירה של בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, מטרת הפורום לתת מענה ראשוני לנהגים אשר קיבלו דוח מהירות ואף לתת מענה לנהגים אשר עומדים בפני שימוע של קצין משטר .
עבירת המהירות מתחלק ל-3 דרגות, הראשונה דוח 250 ₪ ללא נק', ובמהירות יותר גבוה 750 ₪ 8 נקודות, וכאשר נוסעים בדרך עירונית מעל ל-30 קמ"ש ובדרך בין עירונית מעל 40 קמ"ש, מקבלים זימון לבית המשפט לתעבורה 10 נק', וזאת בנוסף לזימון לקצין משטרה אשר רשאי לפסול את רישיון הנהיגה במידית לתקופה של 30 יום.
בתי המשפט כיום מחמירים עם הנהגים בענישה שיכולה להגיע לפסילה של מספר חודשים ובמהירויות גבוהות מאוד למאסר מאחורי סורג ובריח.
ייצוג מקצועי ע"י עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה יכול להביא לזיכוי בעבירות התעבורה ולהקלה משמעותית בענישה.