הפרוצדורה וההגבלות בהקמת עסק במדינה זרה - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • אביב בר עוז

  נשלח ע"יאביב בר עוז 13:35, 3 באוקטובר 2014

  שלום, ברצוני להקים עסק במדינה זרה (איטליה). ראוי לציין שיש לי היכרות ארוכת שנים עם המדינה ועם התחום בה בו ארצה לעסוק (תיירות). אינני אזרח אירופי (בתהליכים מוקדמים של הוצאת דרכון), ואני מניח שעליי להיוועץ בעורך דין מקומי, אך ברצוני לדעת אם מישהו יוכל להסביר לי מהן הפעולות, ההגבלות והיכולות שלי אם בכלל לפתוח עסק כזה. בתודה ובברכה, אביב בר עוז.

  השב
 • 09:38, 6 באוקטובר 2014

  אביב שלום רב!

  יש קבוצת משפטנים בישראל אשר חברים בארגון אירופאי ויכולים לעזור לך.
  פנה אלי ישירות ואוכל להפנות אותך אליהם.
  בברכה
  גונן בן יצחק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שמעון סדגסי

מנהל הפורום: עו"ד שמעון סדגסי

משרד סדגסי ושות' ממוקם במגדלי עזריאלי בת"א ומשלב ידע ונסיון שנצבר במשך שנים רבות תוך התחדשות מתמדת ו
למידע נוסף

072-3103840 חיוג
הודעה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.