העסקת עובדים זרים-פליטים בחברה - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • רביב

  נשלח ע"ירביב 11:55, 28 באוגוסט 2014

  אני יכול להעסיק פליטים - עובדים זרים בחברה?

  השב
 • 09:24, 6 באוקטובר 2014

  רביב שלום רב!

  העסקת עובדים זרים כפופה לחוקים הנוגעים לכך ומחייבת קבלת היתר מרשות האוכלוסין וההגירה - אחרת אתה עלול להיות חשוף לתביעה פלילית מצידם. כמובן שעם קבלת אישור ההעסקה מרשות ההגירה הרי שהעובדים זכאים לכל זכויותיהם מכוח חוקי העבודה והמגן כמו כל עובד אחר.
  ממליץ לך להיכנס ראשית לאתר של רשות האוכלוסין וההגירה וולמוד עוד על הדרישות לקבלת היתר.
  http://ovdimzarim.org.il/

  בברכה
  גונן בן יצחק, עו"ד

  תגובה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.