פסק דין שנקבע תוך כדי שמיעת עובדות כוזבות - פורום ייצוג בבית משפט – ליטיגציה מסחרית-אזרחית

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 12:17, 8 בינואר 2015

  מדובר בתביעה בקשר לנכות בגין אכ"ע שהתנהלה ללא עורך דין מטעם התובע. לאחר שהסתיים ההליך, התובע הגיש ערעור על פסק הדין. לדיון בערעור הגיע העו"ד המייצג את התובע בגפו ללא התובע או מי מטעמו.מפרוטוקול הדיון מסתבר : שהעו"ד המייצג את התובע, מסר בדיון בשגגה עובדות לא נכונות! וכי העו"ד המייצג את הנתבע מסר בדיון שקרים בזדון! כאשר התוצאה הייתה שהשופטים דחו בדיון את הערעור בו במקום. אדגיש כי התובע לא הגיע לדיון בגין שחלה (ויש אישור מרופא) מה ניתן לעשות על מנת לבטל את פסק הדין? לחילופין בלבד על מנת לדאוג לתקן אתהעובדות הכוזבות שנמסרו? חיוני שהעובדות הכוזבות יתוקנו בכל מקרה, מאחר והתובע מתכוון להשתמש במסמכי התביעה הנ"ל להליכים נוספים (כגון תביעה יצוגית וכולי) * האם ניתן לטעון לפסילתו בגין העובדות הכזבות שנמסרו לבית הדין בדיון בו הוצא פסק הדין. * או לטעון לפסילתו בגין מרמה היות ועו"ד הצד שמנגד שיקר בדיון. * בכל מקרה :איך ניתן לדאוג לכך שעובדות לא נכונות שנכתבו בפרוטוקול הדיון יתוקנו, גם אילו פסק הדין לא יבוטל ? תודה

  השב
 • 12:37, 8 בינואר 2015

  אבי שלום רב,
  מי היה הנתבע ובאיזו ערכאה? ביטוח לאומי בבית הדין לעבודה או חברת ביטוח בבית משפט השלום?

  תגובה
 • 19:04, 8 בינואר 2015

  ביטוח לאומי בבית הדין לעבודה

  תגובה
 • 00:46, 10 בינואר 2015

  לדעתי אין הרבה מה לעשות במישור מול בית הדין. אפשר לנסות להגיש בקשה לביטול פסק דין משיקולי צדק ומטעמי עיוות דין, אבל הסיכוי הוא קלוש ביותר.

  תגובה

בכוונתך להגיש תביעה לבית המשפט? מתלבט מה לתבוע ואיזה סעד לבקש מבית המשפט? נתבעתם על ידי גורם כלשהו ואינכם יודעים מה לעשות כעת? במסגרת פורום זה, נבקש להשיב לשאלותיכם בכל הקשור עם ניהול תיק בבתי המשפט, החל מהשלב המקדמי ועד לשלביו הסופיים של התיק המשפטי, נבהיר מושגים משפטיים שונים, ונעמוד על אופן ניהול התביעה או ההגנה, הראיות הדרושות לשם הוכחת טענותיכם, אופן הצגתן ועוד.