• 16 באוגוסט 2012

  ביטול השתתפות בקורס

  בתאריך 14.8.12) ביתי חיילת נרשמה דרך הטלפון לקורס פסיכומטרי של יואל גבע, לאחר יומיים החליטה להישאר עוד שנה בצבא קבע והתקשרה לבטל את השתתפותה בקורס ונאמר לה כי מחייבים אותה על ביטול ב 3% (עלות הקורס 7200) התקשרתי אל יואל גבע על מנת לברר נאמר לי שזוהי מדיניות החברה ויש להם את הזכות הזו .ללא כל התחשבות מצידם בשום דבר, הקורס מיועד לאמצע חודש נובמבר
  אבקש לדעת את האם יש חוק כזה והאם זה מוגן ?
  אשמח לתשובה מהירה ......תודה מראש.

  16 באוגוסט 2012
 • 6 בספטמבר 2012

  ביטול השתתפות בקורס

  שלום רב,

  יש לדרוש מהנהלת הקורס את טופס גילוי הנאות וההתקשרות עליו חתמה בתך ולבחון שם את תנאי ביטול הרישום. לדעתי הנסיבות של הביטול מחייבות התחשבות.

  6 בספטמבר 2012
 • 26 באוגוסט 2012

  ביטול השתתפות בקורס

  היי פנינה,
  נתקלתי במקרה דומה מולם אבל חמור יותר.
  בשורה התחתונה, אני קיבלתי את ההחזר מאחר ולא חתמתי על אף הסכם עמם, גם לא באמצעות הדוא"ל. לאחר ביצוע עסקה טלפונית הם שולחים מייל ללקוח והוא צריך לסמן וי שקרא ומסכים לתקנון- במידה והיא הסכימה למיטב ידיעתי אין מה לעשות. במידה והיא לא חתמה על טופס ידני או במייל- אין להם את הזכות לחייב אותה מניסיוני האישי. במידה ואת מעוניינת שלח לי הודעה במייל ואשלח לך את המסמך ששלחתי להם ובזכותו זוכיתי בסכום.

  העילה :בהסכם הלימודים של "יואל גבע", תנאי התקשרות בהרשמה, סעיף 1 כתוב "אני הח"מ נרשמתי ללימודים בבית הספר לבגרות של יואל גבע בע"מ ובחתימתי בשולי הסכם זה ו/או באמצעות אישור חלופי בדוא"ל, הריני להביע את הבנתי ואת הסכמתי לתנאי ההתקשרות המפורטים בו".

  מעיין

  26 באוגוסט 2012
  • 25 באוקטובר 2015

   ביטול השתתפות בקורס

   היי מעיין,
   אפשר לקבל למייל את הטופס ששלחת להם על מנת שלא יחייבו אותך בדמיי ביטול?
   תודה, מור

   25 באוקטובר 2015
   • 25 באוקטובר 2015

    ביטול השתתפות בקורס

    Mor_attiya@hotmail.com

    25 באוקטובר 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?