ייעוץ משכנתא כוזב - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • דגורקר רבקה

  נשלח ע"ידגורקר רבקה 00:41, 19 באוגוסט 2012

  לפני כשנה פנינו לחברת AMG לצורך קבלת ייעוץ למיחזור משכנתא ולקיחת משנתא נוספת לצורך השלמת בניית תוספת לבית. הובטח לנו ליווי עד לקבלת המשכנתא כולל סידור הפרוצדורה מול הבנק. הריבית שהושגה לנו נראתה לנו גבוהה. פנינו לבנק שלנו ואמרנו שאנחנו רוצים לעזוב. קיבלנו מיד ריבית נמוכה הרבה יותר ממה שהחברה הציעה. סיפרנו את זה לחברה ובסופו של דבר הושגו ריביות שהיו מוסכמות עלינו. החברה רצתה שהתהליך יתבצע בבית שמש. אנחנו התעקשנו שהתיק יעבור לקרית גת, מקום מגורינו, אם אנחנו נשארים באותו בנק. אחרי דין ודבים הועבר התיק לקרית גת. התבקשנו להזמין שמאי שהעריך את הבית בחצי משוויו האמיתי ולכן הבנק אישר רק את המיחזור ללא הלוואה נוספת, עד שתהליך הבניה יתקדם. נציג החברה, השאיר אותנו בצרתינו לבד ובמקום למצוא פתרונות, שלחו לנו מכתב שבו הם מסימיים את הטיפול בתיק שלנו ומבקשים 3000 ש"ח נוספים עבור הלוואה לכל מטרה. למרות שהם לא הגיעו לבנק ולא ליוו אותנו בתהליך שעוד לא נגמר. ולמרות שלא חתמנו על אישור בקשה להלוואה לכל מטרה הם מבקשים עוד כסף ובוודאי שלא מוכנים להחזיר את ההפרש על חוסר העמידה בהתחייבותם. מה ניתן לעשות? אבי ורבקה

  השב
 • 19:07, 6 בספטמבר 2012

  ערב טוב,

  ממליצה לפנות אל החברה ולנהל עמה מו"מ על גובה התשלום שהם דורשים לנוכח השתלשלות העניינים ולאור תרומתם הפחותה והתנערותם בזמן אמת.

  ממליצה בנוסף לפנות לעו"ד לקבלת יעוץ משפטי והכוונה לאחר עיון בהסכם ההתקשרות ושמיעת הנסיבות.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.