חיוב סרק בחברת הוט - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • אבי טל

  נשלח ע"יאבי טל 14:10, 12 בפברואר 2013

  מחודש מאי 2012 הוט מחייבים אותי ב- 20 שח מידי חודש בנוסף לחבילת העסקה שלי. בבירור שקיימתי ב - 28/1/13 נמסר לי שרכשתי עסקה נוספת ב וי או די. לדברי הנציגה הטלפונית של הוט חוץ מאותה לחיצה אקראית לטענתי על הוי או די בשלט לא בוצעה שום כניסה לוי או די מהלך כל החודשים הרצ"ב. מעולם לא ביקשתי לא רכשתי ולא נמסר לי על ידי הוט שאני מחוייבת במסלול הנוכחי. ביקשתי זיכוי. דברתי עם מפקחת שלא אישרה הזיכוי כי באותה לחיצה חד פעמית לדבריה הצהרתי שאני רוכשת שימוש בוי או די.מאחר ומעולם לא ביקשתי ואני לא משתמשת בויאודי ואינני יכולה לומר שלא בוצעה בטעות לחיצה בשלט ואין ספק שחוץ מאותה לחיצה אומללה לא נעשה שום שימוש במסלול הנל אני רואה בחיוב הוט גזל ושימוש לרעה בכרטיס האשראי שלי שניתן להם. אודה לכם על תשובה.

  השב
 • 14:23, 14 בפברואר 2013

  שלום רב,

  ממליצה לפנות אל פניות הציבור של הוט ולתאר את השתלשלות העניינים ואת טענתך לפיה למעט הלחיצה החד פעמית שנעשתה ללא הבנה מצידך לא היה שימוש בשירות. דרוש ראשית את הפסקת החיוב החודשי וכן קבלת כספך חזרה שכן לא קיבלת הודעה שאתה מחויב בסכום חודשי והחיוב נעשה בניגוד לרצונך וכלל ללא ידיעתך.  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.