הזמנת רהיט מהאינטרנט - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • ענת

  נשלח ע"יענת 15:30, 15 בפברואר 2013

  שלום , הזמני רהיט להרכבה עצמית דרך האינטרנט, הרהיט מיועד לתנור בילט אין , כאשר הגיע והרכבנו אותו לאחר שהרכבנו אותו ראינו כי האיכות גימור שלא פשוט לא איכותית צבע משופשף בצדדים קילופי צבע, גם במהלך ההרכבה כאשר הרכבנו אותו המוצר ממש כמעט התפרק לנו בידיים, הובטח לנו מוצר חזק ואיכותי אשר מיועד להרכבה עצמית ע''י הלקוחות בבית, איך ייתכן שהוא כול כך עדין??מיד פניתי לספק בפנייה במייל על חווית ההרכבה ועל איכות המוצר , הוא בקש שאצלם את הפגמים עשיתי זאת ושלחתי לו, לאחר יומיים הוא התקשר אליי ואמר כי אנחנו אשמים בפגמים בגלל הרכבה אגרסיבית ,האם הוא יכול באמת להפיל את כל האחריות עלינו? הוא הוא מנצל את החוק הצרכן שבו כתוב כי אין להשיב מוצר שמורכב ע''י הלקוח ,איך אני יכולה להחליף את המוצר או לקבל כספי בחזרה? האם להחסיר לו את המוצר? לשלוח מכתב מה לעשות?

  השב
 • 12:26, 17 בפברואר 2013

  שלום רב,

  ממליצה לפנות אל היצרן/משווק בכתב לתאר את השתלשלות העניינים ולהלין על טיב המוצר והעובדה שהוא אינו מתאים להרכבה עצמית ככל הנראה ושבית העסק הטעה אותך ועליו לקחת אחריות.

  ממליצה לשקול הגשת תלונה במועצה הישראלית לצרכנות ואף לשקול הגשת תביעה קטנה.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.