• 11 במרץ 2013

קניית לד פיליפס 55

רכשתי טלויזיית לד של פיליפס במיטב כספי בחרתי את הטלויזיה הטובה ביותר של רשת אלמ. נקנתה ביריד בגני התערוכ שם השתתף היבואן של אלקטרה ששיכנע אותי כאשר הוא עצמו עשה לי מחיר. ךאחר 5 חודשים בשימוש בטלויזיה החלה לעשות תיקים ורעשים הגיע אלי השירות של אלקטרה לקחו אותה למעבדה ולאחר מכן חזרה הטלויזיה עם תקלה נוספת לאחר מכן נשלחה הטלויזיה שוב למעבדה ולא סידרו לי את התקלה בנוסף הנורת לד בטלויזיה לא תקינה (תקלה נוספת ) לאחר מכן שוב הגיעו פתחו לי את הטלויזיה בבית בסלון ביתי סידור לי את הנורה אך את התיקטוקים לא הצליחו כעת אלקטרה מתנערת מאחריות לפי מה שהיא אומרת התיקטוקים נרשמו בהוראות יצרן וזה מה יש מבחינתנו אנחנו סידרנו והטךויזיה תקינה אני מאוכזב קשות ואני חסר אונים מה שנשאר זה להגיע ךבית משפט מה שלא רציתי מלכתחילה אני לא יוותר . ואני יעשה הכל שלא יקנו יותר באלמ ועם שירות של אלקטרה אלמ מבחינתה מתנערת מאחריות ברגע שהיא יצאה מהחנות וזה הכי מעצבן אני מבקש עזרה בנושא

11 במרץ 2013
  • 11 במרץ 2013

קניית לד פיליפס 55

שלום רב,

ממליצה עוד בטרם פניה לביהמ"ש בתביעה לפנות בכתב אל שירות הלקוחות הן של אלמ והן של אלקטרה ולתאר את השתלשלות העניינים תוך שימת דגש על אובדן ההנאה ועוגמת הנפש. דרוש פיצוי הולם ופתרון.

ממליצה בנוסף להגיש תלונה באמון הציבור שיסייעו לך בפנייה אל בית העסק וקבלת מענה הולם.

11 במרץ 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?