ביטול עסקה של רהיטים (התקבלו פגומים) - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • תמר סגל

  נשלח ע"יתמר סגל 19:26, 13 במרץ 2013

  קנינו לביתנו החדש רהיטים בחנות בבנימין- פינת אוכל, ספה ארון וספפה. שילמנו עבורם 12,500 ש"ח+800 הובלה. קיבלנו שולחן וכיסאות מתנדנדים, שולחן גבוה ומנגנון פתיחה גרוע ועקום. קיבלנו ספה - לא במידות שהובטחו לנו ולא ברמת הרכות שהובטחה לנו,לא ישרה אלא עקומה. הארון הגיע עם 2 מגירות בצבע שונה ממה שהזמנו. גילנו חור באחד המדפים. בקיצור, כל המוצרים פגומים! קיבלנו לפני 3 ימים, הבוס חוזר מחו"ל ביום ראשון. האם מותר לי לבטל עסקה ולקבל בחזרה את הכסף? ומה עם דמי ההובלה? אני ממש לא מעוניינת רק להחליף את הסחורה. רוצה להחזיר לגמרי ולקנות במקום אחר. הרבה עוגמת נפש! מחכה לתשובתכם מאוד, תודה רבה רבה!

  השב
 • 15:54, 17 במרץ 2013

  שלום רב,

  ראשית לפנות בכתב לאלתר אל החנות ולתאר את הפגמים שהתגלעו במוצרים. שנית יש לצלם את המוצרים והפגמים למען יהיה תיעוד. מומלץ להביא נגר מומחה לקבלת חוו"ד בעניין איכות המוצרים.

  יש לפנות אל החברה בכתב ולדרוש את החלפת המוצרים ללא דיחוי או ביטול העסקה וקבלת כספכם חזרה בצירוף פיצוי בגין עוגמת הנפש ואובדן ההנאה.

  ככל ולא תצלח דרככם, יש לשקול הגשת תביעה קטנה כנגד החנות.

  תגובה
 • 19:39, 18 במאי 2015

  גם אני קניתי שם והיה ממש על הפנים. לאחר מכן העדפתי להתרחק קצת לחנות ממש טוב בפתח תקווה "סליפ דיפו" יש שם הכל ובזול. זאת גם חנות מזרנים של פולירון. http://www.sleepdepot.co.il/ מומלץ מאוד לנסות!!!

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.