שינוי סכום בחוזה ע"י החברה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • אושר

נשלח ע"יאושר 04:29, 22 במרץ 2013

חברת התקשורת אשר חתמתי לה באמצעות חתימה אלקטרונית ולא על הנייר נתנה לי לבקשתי העתק לאחר מספר חודשים כשנזכרתי שכדאי שיהיה לי העתק כי במעמד החתימה הם לא נותנים בטענה שאין נייר או מדפסת וכו'. אני זוכר בוודאות שהסכום שהיה רשום שם הוא הסכום אותו אני משלם מידי חודש וזה הסכום שסוכם בינינו, ומשום מה רשום בחוזה סכום גדול בכמה עשרות ש"ח. שאלתי היא האם בדרך בה חתמתי יש אפשרות לשנות את הסכום בדרך כלשהי ושכאשר יוציאו לי העתק זה ייראה כאילו אני חתמתי על הסכום הגבוה יותר. הרי לא יכול להיות שחתמתי על סכום כזה כי זה היה התנאי שלי להצטרפות לחברה, שייתנו לי מחיר מוזל. שאלה נוספת היא איזו סיבה יש להם לעשות דבר כזה , הרי הם מורידים מחשבוני לפי הסכום הנמוך שעליו סיכמתי איתם?

השב
  • 17:27, 8 באפריל 2013

שלום רב,

איני מוצאת סיבה לטעות ולשוני בין המחיר שסגרו איתך ואף בפועל מחייבים לבין הסכום הנקוב בהסכם יחד עם זאת מציעה בחום לפנות בכתב אל שירות הלקוחות להסב את תשומת ליבם לטעות ולדרוש לקבל בכתב הסכם מתוקן.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.