• שלום

נשלח ע"ישלום 15:05, 17 באפריל 2013

השוכר שלי הותיר חוב בחברת הגז השוכר הינו חייב מוגבל כך שממנו לא יצא כסף וחברת הגז חייבה אותי לשלם את החוב למרות שהעברתי את חשבון הגז על שם השוכר האם אני זכאי לתבוע את הכסף שנגבה ממני בבית המשפט ואם כן האם אני זכאי לפיצויים (הגנת הצרכן עגמת נפש)

השב
  • 17:40, 17 באפריל 2013

שלום רב,

העניין הינו הסכמי וקשור לדיני חוזים והפרת הסכם מצד הדייר. ככל ותאלץ לשלם את החוב מכוח ההסכם באפשרותך להגיש נגדו תביעה כספית.

אם השאיר בידיך ערבויות או בטחונות זה הזמן לעשות בהם שימוש!

תגובה
  • 19:14, 17 באפריל 2013

ציינתי בפנייה שהחייב הינו חייב מוגבל והשאלה היא מה אני יכול לעשות מול חברת הגז אשמח לקבל תשובה על שאלה זו

תגובה
  • 22:00, 19 באפריל 2013

שוב שלום,

תשובתי אינה שונה והבנתי מלכתחילה שהדייר הינו חייב מוגבל באמצעים. יחד עם זאת מול חברת הגז אתה בעל הנכס וככזה האחריות מועברת אליך. ממליצה לשלם את החוב, להגיש תביעהולקבל פס"ד ולפתוח תיק בהוצאה לפועל ולהצטרף לבעלי חוב נוספים שהדייר חב להם כסף.

תגובה
  • 22:30, 19 באפריל 2013

שוב שלום,

תשובתי אינה שונה והבנתי מלכתחילה שהדייר הינו חייב מוגבל באמצעים. יחד עם זאת מול חברת הגז אתה בעל הנכס וככזה האחריות מועברת אליך. ממליצה לשלם את החוב, להגיש תביעהולקבל פס"ד ולפתוח תיק בהוצאה לפועל ולהצטרף לבעלי חוב נוספים שהדייר חב להם כסף.

תגובה
  • 03:16, 21 באפריל 2013

יש פסק דין הקובע כי בעל הנכס אינו אחראי וערב לחוב מים שהותיר השוכר אם השוכר נרשם כצרכן את חושבת שלגבי הגז הדין שונה

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.