חברת בזק בינלאומי - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • אורית

נשלח ע"יאורית 19:43, 21 במאי 2013

חברת בזק בינלאומי חייבה אותי במשך תקופה של חצי שנה בסכום מופרז עבור גלישה באינטרנט כשפניתי אליהם נמסר לי כי החבילה שלי הסתימה והם הודיעו לי במייל כי החבילה שלי עומדת להסתיים ולכן גבו לפי מחירון. בשיחה איתם הם הודו שהמייל שלי לא פעיל ולא קראתי את הודעתם. מסרתי להם כי יש חוק חדש האוסר על חיוב שונה בתום סיום החבילה והם מסרו לי שכיוון שהתוכנית שלי היא ישנה יותר אז החוק לא תקף לגבי. הם לא מוכנים להחזיר לי את כספי ומדובר בסכום לא מבוטל. השאלה שלי האם זה חוקי מה שנעשה האם החוק החדש לא תקף לכל המנויים? בתודה מראש

השב
  • 11:23, 22 במאי 2013

שלום אורית
    עם סיום תקופת ההטבה, מחיר החבילה משתנה למחיר המחירון. אנו מיידעים על כך בחשבונית הנשלחת אלייך.
    אשמח לקבל פרטי התקשרות ל: online@bezeqint.net ולבדוק מדוע ההודעה אליה התייחסת בפוסט הגיעה לתיבת מייל שאינה פעילה.
    בברכה,
    מירי, שירות לקוחות ברשת, בזק בינלאומי.

תגובה
  • 20:09, 22 במאי 2013

ההודעה על סיום חבילה וכמו גם החשבונית לא הגיעו לידי.
    הודעות כאלה אמורות להגיע בדואר רשום על מנת לקבל את הסכמתי.
    מחיר מחירון של 140 ש"ח לעומת חבילה של 40 ש"ח זוהי גניבה של הכסף שלי. לא קיבלתם את הסכמתי לגבות סכום מופרז כזה.
    אתם צריכים להוכיח שאני קיבלתי את הודעתכם ועובדתית הנציגה שלכם ראתה שלא קיבלתי את ההתראה במייל כי המייל לא תקין
    את כל העניין הזה אני אברר חוקית ומשפטית.

תגובה
  • 18:12, 27 במאי 2013

שלום רב,

ממליצה לנצל ההזדמנות ולהעביר את המידע הנדרש לנציגת השירות אשר מביעה רצון לסייע.

אם לא תקבלי מענה אנא חזרי אלינו.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.