ביטול עסקה ביגוד - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • ליטל

נשלח ע"יליטל 20:14, 2 ביולי 2013

שלום, קניתי אתמול 7\1 בגדים. היה מבצע לשלושת השבועות הקרובים 1+1. כאשר הגעתי לא היה מצויין מדיניות החזרת מוצרים. למחרת, זאת אומרת היום 7\2 נכנסתי וקניתי עוד מספר בגדים וכשבאתי לקופה ראיתי שתלו שלט שאין זיכוי על הבגדים אלא רק החלפת בגד מול בגד (קל וחומר לא החזר כספי). במקרה הקופאית היא חברתי ואמרה לי שמרוב ההחלפות בעל החנות פרסם זאת רק כעת לאחר יומיים של קניות מאסיביות, אך אני לא ראיתי זאת בעת קנייתי. כעת אני מעוניינת להחזיר 4 מוצרים מתוך כל הקנייה (סה"ע הקנייה עלתה 900 ש"ח, אך כל אחד מבין 4 המוצרים לא עלה על 50 ש"ח וביחד יוצא 98 ש"ח, כמובן שהחזרתי שני צמדים של 1+1). החשבונית אצלי והכל מצוי בידיי. האם אני יכולה לקבל את כספי בחזרה על דברי לבוש אלו?? אשמח לתשובתך המהירה כי מחר אני הולכת לחנות. תודה רבה, ליטל.

השב
  • 21:18, 17 ביולי 2013

ערב טוב,

צר לי על העיתוי במענה. בכל מקרה ניתן להחזיר ביגוד שנרכש ובלבד שהתוית נותרה על הבגד ולא חלפו 48 שעות מיום הרכישה.

ככל ומדובר בביגוד במבצע יש לפעול בהתאם למדיניות החזרת מוצרים של החנות.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.