לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מוטקה

ביטול עסקה באתר אינטרנט

אני הייתי מנוי של חודשים ספורים באתר זה והמנוי עלה 199 שח לחודש בשבוע שעבר גלשתי באתר זה והיו תמונות של רכבים במיכרזים עם תג מחיר ורציתי לראות פרטים נוספים ולחצתי על תמונת הרכב ובטעות שהעכבר זז נלחץ גם על הצעת מחיר אני מדגיש אינני זקוק לרכב אני נוהג ברכב חדש וזה לגמרי בטעות ואז מייד קפצה הודעה הצעתך התקבלה אני נבהלתי כי זה היה מהיר מדי ולא מצאתי אפשרות ביטול או פנייה כלשהיא טלפונית לא היה מענה וכבר למחרת בבוקר בערך 12 שעות אחרי קיבלתי שיחת טחפון ובו מבשרת לי בחורה מהצד השני של הקו זכית בהצעה הסברתי לה זה טעות אני מבקש לבטל מה עושים איך זה עובד ככה זה היה נשמע הזוי , לא עזר לי כלום היא הודיע חגיגית אם אתה מתחרט אתה משלם 5700 שח אמרתי לה השתגעת זה הרבה כסף על מה ולמה לא עזר כל הסבריי פניתי במייל לביטול העסקה והקלטתי שיחות כי הם סרבו לשלוח מיסמך בכתב רק טלפפונית וגם הם לא נעימים צועקים ואגרסיבים והם פעלו מהר וחייבו את כרטיס האשראי שלי בסך 5700 שאלתי נחלקת לכמה מישורים א האם מותר להם להשמש בכרטיס האשראי שפרטיו ניתנו לצורך המנוי גם אם רשום משהו בתקנון כלשהוא שהם כתבו שנית התהליך של ההצעה לא אמור להיות תהליך שבו פרטי הרכב מוצגים ואז אתה מכניס כרטיס אשראי ואז אתה חותם על תקנון שלישית אני הבנתי שייש איזה תקנון הזוי והאם התקנון שלהם קובע או חוק הגנת הצרכן אני מבקש ייעוץ תודה ומדגיש הלחיצה נעשתה בתום לב

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום צרכנות