רכישת דירה בבעלותי עם בן זוג לחיים - פורום משפחה

שאלה חדשה
 • רוית

  נשלח ע"ירוית 11:51, 20 במרץ 2012

  אני גרושה ומתגוררת עם בן זוג מזה 3 שנים בדירה שכורה. שנינו בעלי חשבונות בנק נפרדים, עשינו לפני שנתיים הסכם חיים משותפים אצל עו"ד חתום שכל זכויותיי שייכים לי, וכל זכויותיו שייכים לו(זכויות פנסיה, חסכונות וכו). ברצוני לשאול עם היום אני רוכשת דירה מכספי (חצי מהכסף ממון עצמי שלי וחצי מהכסף אני לווה מהבנק כלווה יחיד)בן זוגי ימשיך לגור איתי כאשר כל זכויות הדירה נרשמות על שמי בלבד. אנחנו מסכימים ביחד לחתום על הסכם ממון אצל עו"ד כאשר הוא יודע שהדירה על שמי ולא ירצה לתבוע זכויות בעתיד על הדירה שלי. יש לקחת בח-ן שהוא גר איתי הוא שותף להוצאות השוטפות. ואין לו בעיה עם זה שאני רושמת את הדירה על שמי. האם הסכם ממון מגן עליי ב-100% לגבי זכויות הדירה? או שאני צריכה להתנהל באופן אחר. אנא ממך אני צריכה לקבל תשובה ע"מ שאדע לקבל החלטה חשובה בחיי.

  השב
 • 11:59, 20 במרץ 2012

  בהמשך להודעה הקודמת, נא לשלוח לי תשובה למייל שמסרתי.
  תודה רבה.

  תגובה
 • 12:10, 20 במרץ 2012

  רוית שלום,

  אינני יכולה לחוות דעתי על הסכם שלא ראיתי ובדקתי. בוודאי שלא לענין הגנה ב-100%. אם תרצי תוכלי לפנות לקבלת יעוץ משפטי אלי או לכל עו"ד אחר המתמחה בתחום.

  תגובה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.