גרושה שנשארת בדירתי. - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 15:20, 20 במרץ 2012

שלום רב, אני נמצא בהליכי גירושין מזה כשנה . חויבתי במזונות רטרואקטיבית שנה אחורה ואני משלם לה. יש לי הסכם שלו"ב/גירושין שנחתם לפני שלוש שנים שבו האישה חתומה על הדירה וכל הרכוש ואין לנו ח"ן בנק משותף וכל הרכוש כולל הדירה הוא שלי מלפני החתונה וכך היא חתומה וזה מאושר בבית הדין הרבני. היא עומדת לקבל פסק דין גם שנה אחורה שמתגוררת בדירה שלי שהיא חתומה בהסכם שהיא שלי בלבד. יש לי 2 ילדים ואני שנה ויותר לא בביתי! היא חייבת כבר מפסק דין אחר 12000 ש"ח שאין מה לעקל לה. אין לה ח"ן בנק וכיום גם פתחה נגדי הוצל"פ בטענה שכיבכול לא שילמתי לה מזונות וזה לא נכון , עורכת דינה רצתה שאמחוק את הקרוס בהמחאות שתוכל להפקיד את המזונות לחשבון אחר וכך תתחמק מעיקול שאני עשיתי לה בעקבות החוב שחייבת לי יוצא מצב שאני אשלם את המזונות לעורך דינה וכך תתחמק היא מהחוב ובנוסף גם אם תקבל פסק דין בקרוב שחייבת לי שכ"ד לא תשלם ואז לא אוכל לעשות כלום גם אם יהיה עוד הוצל"פ נגדה לא תשלם! מה עושים מעבר לתביעת פינוי שהגשתי ושכ"ד ראוי? האם אם יהיה לה חוב גדול אליי היא תאולץ לפנות את הדירה?

השב
  • 07:52, 21 במרץ 2012

אייל שלום,

שאלותיך מורכבות ואינן ברורות ואני מבינה מהן שאתם עדיין נמצאים בעצומו של הליך משפטי. יעוץ משפטי באשר להליכים שאתה אמור לנהל כנגד גרושתך, מבלי שאני מכירה את עובדות המקרה על בוריין לא אתן מאחר והדבר עלול לפגוע בך. אני מציעה כי תפנה לקבל יעוץ משפטי מסודר בענין זה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

מנהל הפורום: עו"ד גיל בר-זהר

בוגר מצטיין של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב בעליו של משרד עורכי דין בר-זהר ושות' המונה מספר
למידע נוסף

077-9968229 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.