לאחר גירושין - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • אני

נשלח ע"יאני 12:09, 23 במרץ 2012

שלום רב, התגרשתי לפני חודש וחצי בערך, בעלי לשעבר עדיין מתגורר איתי באותו בית למרות שאנחנו ישנים בחדרים נפרדים ויש בינינו קשר חברי למען הילדים, הוא אמר ברבנות שהוא כבר לא מתגורר בבית על מנת שלא תהיה בעיה עם מתן הגט. בהסכם הגירושין כתוב במפורש שאני נשארת בבבית לאחר הגט ושהוא עוזב. כעת הוא לא רוצה לעזוב את הבית ואני לא רוצה להכנס איתו למלחמות שישפיעו על הילדים הקטנים (2 ילדים) כל מהלך הגירושין הלך יפה ובהסכמה וחשוב לי לשמור על המצב הזה בינינו. מה עושים? איזה אפשרויות עומדות בפניי משפטית וחוקית על מנת שיעזוב את הבית? ומהו הסיכון שאני לוקחת כשהוא עדיין מתגורר בבית? הוא הופך לידוע בציבור? מה עוד...?

השב
  • 07:47, 25 במרץ 2012

שלום,

את יכולה להגיש תובענה לבית המשפט להוציאו מהבית.למיטב הבנתי הוא אינו הופך לידוע בציבור שלך מאחר ואין ביניכם כל מערכת יחסים ואינכם מנהלים משק בית משותף.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שגיב כרמית איילה

מנהל הפורום: עו"ד שגיב כרמית איילה

​עורכת דין ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בעלת משרד עצמאי וותק של למעלה מ-7 שנים, ונסיון רב ב
למידע נוסף

0723254574 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.