לאחר גירושין - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • שוב אני

נשלח ע"ישוב אני 08:20, 30 במרץ 2012

שלום לך שוב, בעניין הגרוש שלא יוצא מהבית ענית לי כי ניתן להגיש תביעה לביה"מש להוציאו מהבית. האמת שהוא אדם נקמן ואיני רוצה להגיע איתו למקומות האלה לכן גם מהלך הגירושין נעשה באופן עדין עם הרבה "ליטופים" זאת הדרך הכי נכונה איתו. החשש הגדול שלי מכך שהוא מתגורר איתי זה שאם זה יוודע לרבנות הם עלולים לבטל לי את הגט הטרי (רק חודשיים) בטענה שאם אנו מתגוררים יחד אז הגט לא תקף.מה אפשר לעשות בעניין הזה מול הרבנות על מנת להבטיח שהם לא יבטלו לי את הגט? כי ברור שהגרוש שלי מתחרט על כך שהסכים להתגרש והוא כבר אמר לי - איזה פראייר הייתי שנתתי לך גט יכלתי לענות אותך שנים ולסרב לך. מכאן נובע החשש שהוא "יחבל" בעניין הגט כל מידע שיש לך בעניין הזה יעזור לי מאוד מאודדד תודה :)

השב
  • 07:33, 1 באפריל 2012

שלום,

לצערי, אין פתרונות "קסם". או שתחליטי כי את מוציאה אותו מהבית או שלא. לענין הפניה לרבנות המדובר בשיקול שלך אך אני סוברת כי אם תעשי זאת, תעוררי דובים מרבצם.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

מנהל הפורום: עו"ד גיל בר-זהר

בוגר מצטיין של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב בעליו של משרד עורכי דין בר-זהר ושות' המונה מספר
למידע נוסף

077-9968229 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.