מזונות אב - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • אהרון

נשלח ע"יאהרון 01:40, 29 באוקטובר 2012

בת זוגתי ואני גרים יחדיו כבר כ 4 שנים ויש לנו תינוקת בת שנה ותשעה חודשים המחאות השכירות הן על שם בת זוגתי לאחרונה איננו מסתדרים, והאמת היא שאנחנו עדיין יחדיו בשביל הילדה אני מעוניין לדעת האם במדינת ישראל, קיימת חזקת האב, והאם ניתן לדרוש מזונות מהאישה, אם הוכח שהיא זו שפרנסה, ואני זה שטיפל בילדה יש לציין שיש לי הקלטות שלה של התנהגות מילולית בלתי הולמת כלפיי הילדה, השפלות ומילים כגון: "רק אבא יגדל אותך, את אוהבת רק את אבא שלך, נמאס לי ממך" וכיו"ב וכן התנהגות בלתי הולמת מצד משפחתה של אם בתי, קללות, צעקות, צורת דיבור מזלזלת וכו'. האם תוכלו לייעץ לי בנושא?

השב
  • 13:23, 29 באוקטובר 2012

אהרון שלום,

פורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי. במצב אותו אתה מתאר אני מציעה כי תפנה לעו"ד המתמחה בתחום על מנת לקבל יעוץ מסודר, שכן גישת בתי המשפט בכל הקשור לחזקת הגיל הרך השתנתה מקצה לקצה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שגיב כרמית איילה

מנהל הפורום: עו"ד שגיב כרמית איילה

​עורכת דין ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בעלת משרד עצמאי וותק של למעלה מ-7 שנים, ונסיון רב ב
למידע נוסף

0723254574 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.