• 7 בנובמבר 2012

  נכסי קרירה

  שלום!
  אני פונה בשם אימי.
  אימי קיבלה החלטה של בית משפט השלום לענייני משפחה, שאבי לא צריך לתת לה נכסי קריירה והיא גם תצטרך לשלם לו על ההוצאה של העו"ד שלו בסוגיה זו. בטענה שהיא מרוויחה יפה (8 אלף שקל) ויכולה להתחיל ללמוד עכשיו-אחרי הגירושים. היא עובדת בשתי עבודות שאחת לא בטוחה (מורה מחליפה) על מנת להגיע למשכורת הזאת. המשכורת הקבוע ,מהעבודה הקבוע היא 3,000). וללא תנאים סוציאליים משתי העבודות (חופשות מחלה..). היא כרגע בת 50 ולא בטוח בכלל שיקבלו אותה לעבוד לאחר שתסיים את התואר (שנתיים לפחות) בהוראה. כל חייה היא גידלה אותנו ,אבי לא רצה שהיא תצא מהבית לעבוד על מנת שתגדל אותנו כדי ש: אחת- הוא לא יצטרך לשלם על מטפלת\מעון ושתיים- לא יורידו לו מהביטוח לאומי (כי עם שתי ההורים עובדים מורידים יותר).
  בנוסף, הוא עבר אירוע מוחי קל והשופטת אמרה שאין ביטחון שהוא יקבל את אותו השכר גם לאחר מכן (שכר גבוה), כי הוא לא יעשה שעות נוספות. מגוחך כי הוא בסדר ובכל זאת כרגע לא עושה שעות נוספות.
  השאלה האם כדאי לערער על החלטת השופטת או לא? (הוצעה משפטית נוספת ולא קלה).

  7 בנובמבר 2012
 • 10 בנובמבר 2012

  נכסי קרירה

  לימור שלום,

  פורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי. מאחר ואינני בקיאה ברזי התיק, אינני יכולה להשיב על שאלתך ואני מציעה כי אם את מתלבטת פני ליעוץ משפטי מסודר אצל עו"ד המתמחה בתחום.

  10 בנובמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?