מזונות בהסכם הורות משותפת - פורום משפחה

שאלה חדשה
 • דניאלה

  נשלח ע"ידניאלה 01:19, 3 בינואר 2013

  לום, אני עומדת בפני חתימת הסכם של הורות משותפת עם זוג הומואים. ברצוני לדעת מה מקובל ומה זכויותי בנוגע למזונות במקרים הבאים: 1. שנה ראשונה בה התינוק מתגורר אצלי ולכן הוצאות החשמל, מים וכו' גדלים 2. בעת הארכת חופש"ל לכדי 6 חודשים ובעצם היותי ללא שכר במשך 3 חודשים 3. בשנה השניה, במסגרתה תהיה משמורת משותפת על הילד באופן שווה, בהם הוצאות האוכל נחלקות בין הצדדים בהתאם לשהות הילד. חשוב לציין, שאנו פותחים חשבון משותף שבו יפריש כל אחד מהצדדים סכום של כסף לטובת, חיתולים, מטרנה, צעצועים, מסגרת חינוכית, קופ"ח ביגוד וכו' אני אשמח לדעת מה מקובל וסכומים. כעקרון חשבנו על 2000 ש"ח בשנה ראשונה, בעת הארכת חופש"ל סוג של שכר מטפלת (כ- 5000) ולאחר מכן כ- 600-750 תודה רבה

  השב
 • 18:16, 7 בינואר 2013

  דניאלה שלום,

  פורום זה אינו מהווה ליעוץ משפטי ולמיטב הבנתי בטרם החתימה על ההסכם, רצוי שתתיעצי עם עו"ד אשר בנוסף להערותיך לגביהן תקבלי תשובה, יכול וייעץ בנושאים נוספים במסגרת ההסכם.

  תגובה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.