הגשת בר"ע על שכ"ט מנהל עיזבון - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • ג'סון

נשלח ע"יג'סון 10:02, 3 בינואר 2013

שלום רב, רציתי לדעת אם ניתן להגיש בר"ע על החלטה לשכ"ט ביניים למנה"ע. מנה"ע ביקשה שכ"ט ביניים בסך כ 15% משווי העיזבון והשופט נתן לה את הסכום חרף העובדה שאסור ע"פ חוק לתת יותר מ 4%. אם כל זה, השופט לא נימוק החלטתו. ידוע לי שיש סוגי החלטות שלא ניתן להגיש עליהם בר"ע כגון שכ"ט והוצאות משפט. האם הוצאות למנה"ע כלולים בה? כמו כן, אם לא ניתן להגיש בר"ע על שכ"ט ביניים, האם ניתן לערער עליו מתישהו? אשמח לקבל מידע בעניין. תודה מראש.

השב
  • 18:16, 7 בינואר 2013

ג'סון שלום,

מאחר ולא ראיתי את ההחלטה אינני יכולה ליתן תשובה.

תגובה
  • 18:35, 7 בינואר 2013

"אני נעתר לבקשה ומורה כמבוקש"
    אין יותר מזה. הבקשה הייתה בת כ 30 עמודים, יחד עם 900 מצורפים, וכן התגובה שהוגשה היה כעמט 28 עמודים עם יותר מ 25 פסיקות, תקנות וחוקי ירושה שמצהיר שדרישת שכר של 15% ביניים הוא בלתי חוקי, ואם כל זה, השופט התיר למנה"ע לקבל את מלאו השכר.

אין לי ספק בנכונות טענותי, ולך אני בטוח שזה גם נשמע מקרה חריג אם לא היחיד, שבו שופט מעניק שכר גובה כל כך. אם כל זה, לא ידוע לי אם ניתן להגיש על זה בר"ע או אם עדיף לחכות עד תום הדיונים.

תגובה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.