• 24 באפריל 2014

  דרכון לקטין

  שלום

  אני גרושה כ4 שנים עם 2 ילדים בני 12 ו 8 שנמצאים במשמורת שלי. השנה חלה בת המצווה של ביתי הגדולה. אבא שלה ביקש לקחת אותה לטיול לחו"ל לכבוד בת המצווה. כמובן שהסכמתי. בהתחלה אמר שאין עדיין פרטים וכשיהיו יביא לי.הוצאתי דרכון לילדה - הוא גם חתם כמובן. כלל שהתקרב מועד הטיסה ביקשתי שוב ושוב את פרטי הטיול/טיסות/תוכנית טיול וכד'. הוא לא נענה לבקשותיי החוזרות וכשבוע לפני הטיסה החלה 'מלחמת כוחות' בהתכתבויות במיילים ובSMS (לצערי אינו מוכן לדבר איתי) על כך שאני חולת שליטה ועוד אמירות בסגנון , בקיצור לא הסכים להביא לי פרטים.רק שנוסעים לבנקוק לשבועיים וחצי, תאריך טיסה הלוך וחזור. גם זה הועבר דרך הילדה. ביום האחרון העביר לי דרך הילדה בפלאפון צילומים לא ברורים שצילם של תוכנית טיול מאיזו חוברת שכנראה לקח מאיזו סוכנות והעביר לי 4 מספרי טיסות(ייתכן שגם הם סתם אקראיים). אני התעקשתי לקבל צילום של כרטיס הטיסה הדיגיטלי שלה, לקבל תוכנית ברורה של הטיול. מה גם שגילתי שצילומי התוכנית ששלח בכלל מטיול לסרי לנקה שצילם מחוברת טיולים.

  בסוף החליט ש'בגללי' ובגלל ההתעקשות שלי הוא לא לוקח אותה בסוף ובאמת נסע לבד. כעת אינו מוכן להחזיר לי את הדרכון שלה עד שאשלם לו את כל הכסף שהפסיד בגלל שביטל את הטיול שלה.

  מה אני יכולה לעשות כדי לקבל את הדרכון חזרה/להוציא דרכון חדש עבורה? מיותר לציין שאני כן רוצה לקחת אותה לחו"ל ובמיוחד לפצות אותה על הביטול של הטיול שלו.

  אודה על תשובתכם

  24 באפריל 2014
 • 28 באפריל 2014

  דרכון לקטין

  שלומית שלום,

  עליך לפנות לביהמ"ש בבקשה מתאימה.

  28 באפריל 2014
  • 28 באפריל 2014

   דרכון לקטין

   תודה, אבל מה זו בקשה מתאימה? זה טופס מסוים?
   אני חייבת עו"ד?

   28 באפריל 2014
forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?