ידועים בציבור זכויות - פורום משפחה

שאלה חדשה
 • מירב

  נשלח ע"ימירב 09:22, 26 במאי 2015

  שלום אני עם בן זוגי מזה כ 6 שנים , בשנתיים האחרונות עברנו לגור יחד , אני גרושה עם ילד והוא רווק כעת הוא החליט שהוא לא מעוניין בקשר יותר ועלי לעזוב את הדירה ( שייכת להוריו להם אני משלמת מחצית שכירות ) רוב המוצרים בדירה שייכים לו , כגון מכונת כביסה סלון תנור מדיח אנו מנהלים משק משותף כאשר לכל אחד יש תפקיד , חלק מהחשבונות הוא משלם וחלק אני היחסים עד כה היו בסדר כולל יחסי אישות הוריו רוצים לשפץ את הדירה אז ההצעה היתה שנעזוב למספר חודשים ונחזור לאחר השיפוץ אבל כאמור הוא החליט שלא מעוניין וכן עלי לעזוב בכל מקרה כי משפצים האם יש לי זכויות על משהו ? שכן כעת עלי לעזוב לשלם פי 2 שכירות ולהיכנס לחובות מכיון שאין לי כלום ? מה החובות שלו כלפיי ? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

  גיל בר-זהר,מנהל הפורום

  18:35, 31 במאי 2015

  בגדול, במצב של ידועים בציבור, לידועה בציבור יש זכויות מקבילות לזכויותיה של אשה נשואה. אתם גבוליים בכל הקשור לקריטרויונים של ידועים בציבור נוכח פרק הזמן הקצר. גם כך, הדירה שייכת להוריו, ואין לך זכויות מולם, כך שאני חושש שאינני איש בשורות.

  תגובה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.