פניה מהיועץ המשפטי לממשלה בנוגע לבקשת צו קיום צוואה - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • דוידה

נשלח ע"ידוידה 17:25, 14 ביוני 2015

בצוואה אשר הוגשה נכתב שאני היורשת היחידה של המנוח. בתגובתם אלי נאמר שעלי לברר את כשרותן המשפטי של יתר האחים ולהודיעם על הבקשה. כיצד ואיך אוכל לעשות כן? מה להשיב? והאם הועה בדואר רשום ממני אליהם מספיקה? (בדואר רשום רגיל או בדואר רשום עם אישור מסירה הלוקח זמן רב). תודה.

השב
  • 13:55, 16 ביוני 2015

אין להם כל ענין לענות או לשתף פעולה היות וכאמור הם לא יורשים דבר אלא רק אני ולכן אנני יודעת מה לעשות ומה עלי להשיב ליועץ המשפטי לממשלה בנוגע לשאלתו אלי על מצבם המשפטי.
    מה הוא לא יכול לבדוק זאת דרך משרד הפנים?
    לי אין כל דרך לדעת זאת היות ולפי דעתי הכל תקין (הם מנהלים משפחה ועובדים וכו)- האם אוכל לכתוב זאת? זה יספק או שעלי לעשות עוד משהו? אני עובדת עצות.
    תודה רבה מראש על עזרתך.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

גיל בר-זהר,מנהל הפורום

14:19, 17 ביוני 2015

דוידה שלום, יש הליך של התערבות של היוהמ"ש בבקשות למתן צו ירושה ו/או צו קיום צוואה. בדרך כלל מסתפקים בהליך הפרסום בעיתון, אך במקרה הספציפי הזה, ככל הנראה יש איזשהי בעייתיות. האינטרס שלך הוא למנוע התערבות של היוהמ"ש כי אז התיק שלך עלול להתעכב בחודשים רבים. אם תרצי ייעוץ ספציפי, נדרשים לנו פרטים נוספים.

תגובה
  • 21:51, 17 ביוני 2015

איזה פרטים דרושים לך? תודה.

תגובה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.