בקשה להעברת משמורת בהסכמה - פורום משפחה

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 08:14, 17 ביוני 2015

  שם תוכן הואני גרוש כבר 10 שנים ויש לי 3 ילדים בגילאים 13-17. גרושתי עברה לגור בחו"ל לאחר שהתגרשנו וביהמ"ש החליט שהילדים יישארו במשמורתי בארץ. הילדים נוסעים לגרושתי לביקורים 3 פעמים בשנה והיא מממנת עבורם את כרטיסי הטיסה לפי החלטת ביהמ"ש. כעת הילדים כבר דיי בוגרים ורוצים לעבור למשמורת אימם בחו"ל ואני מסכים וגם גרושתי מסכימה. אני הסכמתי שלאחר שהילדים יעברו לחו"ל אז אממן את כרטיסי הטיסה של הילדים לביקורים בארץ והיא התחייבה שלא תתבע מזונות עבור הילדים. אנחנו רוצים לעשות הסכם ולהעביר למתן פס"ד ע"י ביהמ"ש. האם ביהמ"ש יקבל הסכם כזה שאומר שהאימא מתחייבת לא לתבוע מזונות כל עוד אני אממן את כרטיסי הטיסה לילדים ובמידה והיא תחליט לתבוע אז היא תצטרך לממן את כרטיסי הטיסה?בסופו של דבר לא אסכים גם לשלם מזונות וגם שהילדים יגורו כל כך רחוק ממני, דבר שעלול לפגוע בקשר ההדוק שלי איתם. מה ניתן לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

  גיל בר-זהר,מנהל הפורום

  13:57, 17 ביוני 2015

  שלום שלומי, אני מאמין שניסוח נכון של ההסכם יקבל את אישורו של בית המשפט. קח בחשבון ששני הצדדים יצטרכו להתייצב בבית המשפט לאישור ההסכם, שכן בית המשפט מקריא את ההסכם ומוודא ששני הצדדים מבינים אותו היטב ומקבלים אותו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שגיב כרמית איילה

מנהל הפורום: עו"ד שגיב כרמית איילה

​עורכת דין ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בעלת משרד עצמאי וותק של למעלה מ-7 שנים, ונסיון רב ב
למידע נוסף

0723254574 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.