• שני

  נשלח ע"ישני 19:01, 15 באוגוסט 2015

  שלום רב. אימי התגרשה לפני שש שנים ואבי העביר את חלקו של הבית על שם הילדים. משיקוליו שלו. כמובן חתם מספר פעמים בבית הדין הרבני שזה מה שהוא מעוניין לעשות בהפרשי זמן כמובן לשם אימות. ניהחו איתו דו שיח כל הפעמים כדי לאשר שאין בעיה כלשהי ושקיימת שפיות במלוא האחוזים וכמובן שלא הופעל לחץ חיצוני כנגדו שיאלץ אותו לעשות זאת אלא משיקוליו בלבד. הוא החליט השנה לתבוע את חלקו של הבית מטענה שהתחרט. הוא מעוקל וללא יכולת להחזיק בנכס ומעוניין בכך רק כדי לנקום באימי דרך זה. השאלה אם בית הדין הרבנה עלול להסכים להעביר לו את חלקו אליו? על אף שהוא מרצונו העביר את חלקו. אני חוששת שהבית ילך לטימיון רק עקב נקמה שטותית , דבר אשר ישלח את ארבעת ילדיו לרחוב . ניתן לטעון לזכות למדור ספיציפי או שילדיו לא מוכנים לשאת בנקמה הזו או משהו אחר? אני חוששת גם מנטיית בית הדין הרבני לטובת הגבר. תודה לך מראש על זמנך ונכונותך לסייע.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

  גיל בר-זהר,מנהל הפורום

  12:14, 16 באוגוסט 2015

  שלום שני, משפטים אינו מדע מדוייק ואי אפשר לתת לך תשובה מוחלטת של "אין סיכוי" או "יש סיכוי בטוח" זה גם משתנה מתיק לתיק ומהרכב להרכב. בגדול, נטית בית הדין תהיה שלא לבטל עסקה שנעשתה בהסכמה וקיבלה את אישורו, אך זה אינו מוחלט, ועדיף לנהל את ההגנה בתיק כזה בצורה טובה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שגיב כרמית איילה

מנהל הפורום: עו"ד שגיב כרמית איילה

​עורכת דין ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בעלת משרד עצמאי וותק של למעלה מ-7 שנים, ונסיון רב ב
למידע נוסף

0723254574 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.