לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דוד

ניכור הורי ממממממממממממממ

אני גרוש עם 3 ילדים נגדול בן 21 עוד שנתיים סיים צבא מכוון שהמשיך לימודים עד כיל 20 אנ ימשלם עליו שליש מזונות כ650שקל הילדה השנייה ב06/2018מסיימת 12 שנות לימוד ואז גם עליה אשלם 600קל שליש עד אז משלם מלא 1800 שקל הילדה השלישית בת 10 עליה משלם 1900שקל לגבי 2 הילדים הגדולים הילד הגדול לא בקשר איתי כבר שנה וחצי כל הנסיונות שלי להיות איתו בקשר כשלו לגבי הילדה בת ה 18 כבר מספר חודשים שאינה נפגשת עימי לטענתה אמא שלה עושה לה את המוות שהיא בקשר איתי ולכן מפחדת להיפגש איתי יש לי הודעות מצולמות לגבי הילדה הקטנה היא נפגשת איתי אבל בכל פעם האמא אומרת שאני אקח ואגדל אותה היא מוציאה עליה את התסכול עונשים ואיומים בגלל שהיא הולכת איתי ושהיא מוותרת עליה כרגע יש לי פגישה עם הרווחה לגבי הבעיות נפשיות שהאמא עושה לילדה שאלתי כרגע זה שאנ ירוצה לתבוע את הכסף על כל התקופה שהילד הגדול לא היה איתי בקשר כמו כן אנ ירוצה להפסיק לשלם להם את שליש המזונות בגלל שהם לא מוכנים להיות בקשר איתי

כרמית

טרם הגשת תביעות תביעות עליך להוכיח כי מדובר ב"ילד מורד", כפי שהפסיקה קוראת לכך. הפסיקה אינה ממהרת להכריז על ילד כ"מורד, ויש להוכיח זאת באופן מאוד מדוייק. מציעה לך לפנות לייעוץ משפטי מעמיק, כאן לשיתיך

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני משפחה