ועדת ערער בביטוח לאומי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • טלי

  נשלח ע"יטלי 23:56, 4 במאי 2012

  בועדת ערער של הביטוח הלאומי הייתה רופאה ראומטלוגית שהיא ד"ר והיא קבעה כי המחלות אותם הבחנו פרופסורים לראומטלוגיה בניהם פופסור בוסיקלה שהוא מומחחה עולמי לפברומאלגיה שקבע כי אני סובלת מהמחלה. למרות הכל קבעה הד"ר כי היא לא מקבלת את החלטת הפרופסורים. איך יתכן שד"ר יחלוק על קביעת פרופסור מוממחה ? האם יש באפשרותה לשלול הבחנות של פרופסורים?

  השב
 • 14:07, 7 במאי 2012

  אחת הבעיות בועדות הרפואיות במוסד לביטוח לאומי מתוארת היטב בשאלתך. כפי ששמת לב, ייתכן גם ייתכן שיחלקו על קביעת רופא עמית.

  לגופו של עניין, קיימת בעיה בהתייחסות המוסד לביטוח לאומי בכל הקשור לאבחנה של פיברומיאלגיה. המוסד לביטוח לאומי נוהג להתייחס בזלזול לאבחנות אלה.

  כדאי לערער ולבחון את עניינך שוב בפני ועדה רפואית לעררים.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.