זכאות לשיקום - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • אינה

נשלח ע"יאינה 13:34, 1 ביולי 2012

שלום, נכות רפואית 69% לצמיתות וא.כ.ע.100%.עובדת במשרה 3 שעות ביום בלבד. פניתי לשיקום לגבי לימודים ,נאמר לי שצריך לבדוק אם אני זכאית. האמנם ? האם יפתחו מחדש בדיקה של א.כ.ע ? האם ייתכן ולא יאשרו מכיוון שאני עובדת? אודה לתשובתך.

השב
  • 13:46, 1 ביולי 2012

לא קשור דבר אחד לדבר שני. ייבחנו את זכאותך לשיקום גם אם את עובדת וגם אם יש לך דרגת אי כושר בשיעור של 100%.

תגובה
  • 14:04, 1 ביולי 2012

תודה על תשובה מהירה...
    האם ייתכן ולא ייאשרו ,ומאיזה סיבות ייתכן?
    מה שהפליא אותי ,שאמרה לי העו"ס שאם אני יכולה ללכת ללמוד אז אני יכולה להגדיל את משרתי ...מגוחך...ועוד להגיש בכתב את הסיבות שאני אוכל ללמוד ולעסוק במקצוע ובמה זה שונה מעבודתי כיום...

תגובה
  • 09:35, 2 ביולי 2012

אולי יש לך כבר מקצוע, ייתכן שיש לך רקע אקדמאי, אולי לא תעברי את האבחון שייערך לך... ועוד.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.