קיצבת שר"מ ותיבעת ביטוח סיעודי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • AM

  נשלח ע"יAM 11:52, 16 באוגוסט 2012

  שלום מזה כ 15 שנה אני מקבל קצבת נכות כללית + שר"מ מהבטוח לאומי כתצאה מפגיעה קשה שמגבילה אותי לבצע פעולות יומיומיות חיוניות ונעזר בבני משפחתי במקביל אני משלם ומבוטח מזה כ 11 בביטוח סיעודי של מכבי ביטוח סיעודי כידוע לכם הוא בדומה לשר"מ של ביטוח לאומי לאחרונה אני מתכוון לתבוע את חברת הביטוח הסיעודי שאני משחם לה בעבור הביטוח סיעודי כבר 11 שנים ורק לאחרונה הבנתי שאוכל לממש את זכותי .. מאחר וביטוח סיעודי במהותו נועד לפצות או לסייע למבוטחים עם מגבלות בביצוע פעולות כתצואה מנכות או מחלה שאלתי היא כזאת : האם זה בסדר מבחינת הביטוח לאומי ? חברת הביטוח מבקשת לחתום על ויתור סודיות ובין השאר במטרה לפנות ולקבל מידע מהתיק בביטוח לאומי ... האם הדבר עלול לפגוע בקצבת השר"מ שאני מקבל ? האם זה אמור לגרום להם לזמן אותי לועדה ולבידקות מחודשות בבטוח לאומי ? כל זה מדאיג אותי אשמח לתשובות ויעוץ בנושא ורב תודות מראש

  השב
 • 09:35, 17 באוגוסט 2012

  אין מניעה מלקבל קצבאות מהמוסד לביטו לאומי וגם לקבל פיצוי סיעודי מחברת ביטוח. הפעולות שעורכת חברת הביטוח לא פוגעות בזכויותיך בביטוח הלאומי.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.