וועדה רפואית - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • פרפרית

  נשלח ע"יפרפרית 22:44, 16 באוגוסט 2012

  שלום רב, לפני מספר חודשים פניתי להחמרת מצב רפואי ע"מ להעלות את אחוזי נכותי, לא רק שלא העלו גם הורידו ל -0- אובדן כושר ורפואי 52. עובדת השיקום העריכה כי יש אובדן כושר ולמרות זאת הרופא טוען שאין. האם שוב אצטרך להגיע לפגישה נוספת להערכת אובדן כושר(זה מתיש ומבישׂ) מה גם שקיבלתי כ- 15 שנה קיצבה. איך שוללים קיצבה לבן אדם שלא עובד תקופה ארוכה כזו והוא חולה ולא מתפרנס? אשמח לתשובה....

  השב
 • 09:40, 17 באוגוסט 2012

  תצטרך להגיש ערר על החלטת הועדה הרפואית. הערר יהיה הן רפואי והן לעניין דרגת אי הכושר. כמו כן, מוצע שתגיע לוועדת הערר עם מסמכים רפואיים עדכניים אשר יאירו על מצבך הרפואי והתפקודי הקשים.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.