פגיעה בזמן עבודה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 18:15, 22 באוקטובר 2012

  במהלך עבודתי נפלתי מהאופניים ונפגעתי בברך. בתקופה שלפני הנפילה סבלתי מכאבים בברך וביקרתי אצל רופאים. לא הפסקתי לעבוד עד לנפילה. כמובן שהנפילה החמירה את מצבי ואני כרגע בקושי יכול ללכת ורק יוצא לפיזיוטרפיה ולרופאים. עברו שבועיים מאז הנפילה והמעסיק מבקש שאני אגיש תביעה לפגיעה בעבודה - טופס 211 וגם 250. יש לציין שהגעתי למוקד רפואת חירום רק למחרת הנפילה כי חשבתי שאולי זה יעבור לי. האם לאור הנתונים האלו הביטוח לאומי יכיר בי כנפגע בעבודה או שהם יטענו שזה היה כבר קודם או משהו אחר ? האם מישהו יפצה אותי על הסבל שנגרם לי ? האם אני יכול לנצל את 70 ימי המחלה שהצטברו לי ? האם המעסיק צריך לשלם לי פיצויים ? מותר לו לפטר אותי ?

  השב
 • 00:11, 28 באוקטובר 2012

  ייתכן שיכירו בעצם קרות הארוע כפגיעה בעבודה ואז תקבל דמי פגיעה. באשר לנכות רפואית אזי סביר להניח שיתייחסו גם אל מצבך הרפואי הקודם.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.