• יוני

  נשלח ע"ייוני 17:41, 31 באוקטובר 2012

  שלום אני בן 22 חולה בדלקת פרקים ואני מטופל אצך פרופ גם הוא עובד עם הביטוח לאומי ראש לוועדת ערעים שאלתי אותו אם מגיע לי זכויות בביטוח לאומי אמר שכן בקשתי מכתב ממנו והגשתי תביעה קבעו לי 30 אחוז אחרי כך בקשתי מכתב חדש מהפרופ שלי בקשר לערעור נתן לי מכתב והגשתי שוב גם דחתו את התביעה ? אני לא מבין איך הרופא שלי אומר שמגיע לי גם הוא ראש וועדת הערערים והרופאים האחרים של הביטוח לאומי לא מאשרים לי

  השב
 • 07:20, 4 בנובמבר 2012

  עליך לעשות הפרדה בין קביעת נכות רפואית לבין קביעת קצבת נכות כללית. בגין מחלתך קיבלת אחוזי נכות רפואית (אולי לא אחוזי גבוהים) ולאחר קביעת הועדה הרפואית נקבעה דרגת אי הכושר שלך. ייתכן שאינך זכאי לקצבת נכות כללית משום שלא עברת סף רפואי של 40%.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.