תאונת דרכים - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • ארז

נשלח ע"יארז 19:17, 16 בדצמבר 2012

אני בן 20 עשיתי לפני שנה וחצי תאונת דרכים עברתי טיפולים פיזוטרפיות בבדיקת CT ומיפוי עצמות נמצא שיש לי בלט דיסק בחוליות תחתונות וקיבלתי 10 אחוז נכות בבדיקה של עד מומחה נקבע לי 3.5 אחוזי נכות לצמיתות כמה בערך אוכל לקבל מהביטוח אני לפני צבא

השב
  • 11:02, 23 בדצמבר 2012

במידה ותאונת הדרכים הייתה גם תאונת עבודה (כלומר, התאונה התרחשה בדרך לעבודה או בחזרה או במהלך העבודה) תצטרך קודם להגיש תביעה לדמי פגיעה שם יכירו בתאונה כתאונת עבודה. רק לאחר ההכרה תוכל להגיש תביעה לנכות מעבודה ושם בוועדה רפואית ייקבעו את נכותך הרפואית. במידה ופסקו לך נכות תקבל פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי.

תגובה
  • 16:36, 23 בדצמבר 2012

זאת לא תאונת עבודה זה תאונת דרכים רגילה ולמי אני יכול לפנות לערור על מה שהרופא קבע

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.