מחלקת פניות הציבור של מ.ל.ל - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • דליה

נשלח ע"ידליה 14:07, 29 בדצמבר 2012

שלום אני נמצאת בויכוח עם סניף כפר סבא על קבלת קצבת נכות על פי הבנתי ועל פי אתר הביטוח הלאומי מגיעה לי קצבת נכות בשלב זה איני רוצה לפתוח הליך משפטי. ראיתי שניתן לפנות למחלקת פניות הציבור בירושלים ולשטוח בפניהן את טיעוני. שאלתי היא האם מחלקה זו אכן יעילה עינינית ופותרת בעיות על פי תקנות הביטוח הלאומי או שהיא תתן "כיסוי , לסניף איתו יש לי ויכוח. תודה

השב
  • 07:54, 1 בינואר 2013

תוכלי לפנות למחלקה אשר תבדוק את טענותיך וטיעונייך ותשוב אליך עם תשובה. במידה ועניינך נסוב סביב שאלה רפואית אזי הסמכות היחידה הינה ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי ולא פניות הציבור.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.